Під час виступу на конференції NASA з досліджень і розробок МКС мільярдер Елон Маск припустив, що перший запуск Falcon Heavy обернеться «катастрофою».

Елон Маск розповів, яким має бути пасажир Falcon Heavy
Американський підприємець, генеральний директор компанії SpaceX Елон Маск попередив, що перші пасажири надважкої ракети компанії, яка полетить на Марс, повинні бути «хоробрими», тому що «є високий шанс катастрофи під час першого польоту». Про це Маск розповів під час конференції NASA з досліджень і розробок Міжнародної космічної станції (МКС) у Вашингтоні (США).

Ракету Falcon Heavy з 27 двигунами, які повинні запуститися одночасно, досить важко протестувати на землі, підкреслив підприємець. Однак він упевнений, що перше випробування ракети «гарантовано буде захоплюючим».

SpaceX готується до запуску надважкої ракети в цьому році. У Falcon Heavy буде три прискорювача замість одного і 27 двигунів замість дев’яти, при цьому всі вони повинні працювати синхронно.

На питання, чи змусить його заяву задуматися про політ потенційних «туристів» на Марс, Маск відповів: «Я хочу, щоб ми (SpaceX – прим.) Відповідали очікуванням».

«Існує багато ризиків, пов’язаних з Falcon Heavy, і є дійсно високий шанс, що ракета не вийде на орбіту», – сказав він.

Підприємець також висловив жаль з приводу того, що багато людей, схоже, не знають нічого про Міжнародної космічної станції або не розуміють, «наскільки круто на МКС».

Генеральний директор SpaceX оголосив, що його компанія оновила довгостроковий план колонізації Марса, щоб зробити його більш економічним. Він пообіцяв поділитися своїми ідеями на вересневій конференції в Австралії.ф