Виробник чохлів для смартфонів Nodus опублікував комп’ютерні зображення iPhone 8, зроблені на основі заводських тривимірних моделей майбутнього «айфона». Схоже, саме так і буде виглядати довгоочікувана новинка від Apple.

Звичайно, ми бачили чимало різноманітних малюнків і навіть фотографій майбутнього iPhone 8, так що певне уявлення про новий смартфон вже є. Нові зображення, в основу яких лягли фінальні тривимірні моделі «айфона», підтверджують попередні чутки. Екран «вісімки» дійсно буде безрамковий – як у Samsung. Кнопка Home з нього зникне, а нагорі залишиться лише вузька майданчик для камери, динаміка і датчиків.

По краях від неї розмістяться індикатори рівня сигналу мережі, заряду акумулятора і підключень до бездротових мереж. Для решти інформації місця на дисплеї не залишилося, так що статусного рядка в її звичному вигляді більше не буде. На задній панелі, як і очікувалося, красується вертикально розташований модуль подвійний камери. А ось зі сканером відбитків пальців чіткого розуміння досі немає.

Судячи з даних зображень, він буде вбудований безпосередньо в екран на передній панелі або його не буде зовсім – ходять чутки, що замість цього Apple застосує на iPhone 8 систему розпізнавання осіб. Однак на інших свіжих фотографіях показана задня панель майбутнього «айфона», на якій видно отвір для сканера відбитків пальців – знову ж таки, як на Samsung Galaxy S8. І, до речі, як буде працювати бездротова зарядка в металевому корпусі?

Загалом, не всі загадки про iPhone 8 ще розгадані. Незрозуміло, чи отримає новинка замість роз’єму Lightning двосторонній 24-контактний роз’єм USB-C. Презентація «вісімки» повинна відбутися у вересні – швидше за все, разом з лінійкою смартфонів iPhone 7s. А ось вихід на ринок, швидше за все, буде відкладений до кінця року: інсайдери кажуть, що Apple не встигає налагодити виробництво. Ціна iPhone 8 складе 1000 доларів.