Американська компанія Google оголосила про випуск нової версії очок Google Glass під назвою Enterprise Edition.

Окуляри Google Glass повертаються на ринок
«Розумні» окуляри Google Glass дебютували в 2013 році, але очікуваної популярності цей незвичайний гаджет так і не отримав. Лише через пару років Google згорнула проект до кращих часів і ось тепер, здається, окуляри нарешті знайшли друге життя. Революції не сталося: друга версія Google Glass схожа на попередню, але тепер модуль можна від’єднати від оправи і прикріпити до будь-яким іншим очками або маскам.

Для цього потрібно лише натиснути кнопку, розташовану на шарнірі рамки. Також очки здобули більш потужний процесор, вбудовану 8-мегапіксельну камеру, модуль бездротового зв’язку Wi-Fi і акумуляторну батарею, яка забезпечує гаджету до восьми годин автономної роботи – на три години більше, ніж раніше. Також на корпусі розмістили світлодіодний індикатор, що сигналізує про початок запису відео.

Оновлені окуляри Google Glass Enterprise Edition націлені насамперед на корпоративних клієнтів. Випробувати їх вже змогли працівники компаній Boeing, GE, DHL і Volkswagen в США – фахівці відзначили, що працювати на виробництві з такими очками стало набагато простіше і зручніше. Однак, хоча комерційна версія «розумних» окулярів вийшла на американський ринок, придбати її для приватного використання поки не можна.