У брутального хлопця повинні бути залізні труси, кам’яна борода і бетонна кавоварка. З останнім проблем немає: бетонні кавомашини – у продажу з січня 2018 року.

Кофемашина … з бетону
AnZa Concrete Coffee Machine – це цілком звичайна кавоварка з цілком звичайними властивостями. Можна додати кориці, можна долити трохи більше молока, можна зробити чорний без цукру. Але це не головне. Головне, що вона зроблена і справжнісінького бетону.

Розробила гаджет каліфорнійська компанія Montaag і, крім бетону, пристрій буває також у виконанні зі штучного акрилового каменю. Виглядає такий варіант більш акуратно, але однозначно менш стильно.

Варто пристрій $ 2650, але купити його ще не можна, тому що Montaag не організували виробництво. У серпні хлопці планують запустити краудфандінговую кампанію і в разі успіху почати поставки з січня 2018 року. Ми, споживачі розчинної Nescafe з пакетиків, можемо тільки побажати їм удачі!

P. S. Втім, робочі зразки AnZa Concrete Coffee Machine існують. Наприклад, одна стоїть на стенді компанії в лондонському магазині Selfridges.