В цьому році компанія Renault відзначає 40-річчя своєї появи в «Формулі-1». На честь цієї знаменної події компанія представила новий … чайник.

До 40-річчя участь в F1 компанія Renault випустила … чайник
До ювілеїв компанії влаштовують святкування, будують малою серією спеціально розроблені моделі автомобілів, запрошують іменитих артистів. Але в Renault пішли своїм шляхом.

Компанія дебютувала в Чемпіонаті світу Формули-1 в 1977 році з моделлю RS01. Тоді вона не здобула успіху, але визначила розвиток серії на довгі роки вперед, так як стала першим формульним болідом з турбонаддувом. По суті, Renault RS01 ознаменувала початок нової ери. Болід Renault мав фірмову жовте забарвлення, і Кен Тіррелл, шеф команди Tyrrell, прозвав його «Жовтим чайником», натякаючи на наддув.

Прізвище прижилося, і тепер, до 40-річчя команди, Renault випустила справжній жовтий чайник. Його форма і колір дійсно чимось нагадують той самий перший болід Renault «Формули-1».

Всього в продажу з’явиться 40 чайників Renault. Купити їх можна буде у вересні за скромну суму в € 129 безпосередньо в інтернет-магазині Atelier Renault. Випущено таких чайників буде більше – але їх буде використовувати команда в якості посуду на гонках і при переїздах з місця на місце.