Євген Касперський пояснив, яка компанії користь від безкоштовного продукту. Уже в липні антивірус Kaspersky Free, випробуваний в Росії і деяких інших країнах, почне хід по світу.

Безкоштовний Kaspersky захоплює світ
Євген Касперський повідомив в блозі про запуск першого в історії компанії безкоштовного антивіруса Kaspersky Free по всьому світу. Раніше він був доступний тільки для користувачів з Білорусі, Росії та України і країнах Північної Європи. Незважаючи на відсутність реклами, безкоштовний антивірус скачали кілька мільйонів користувачів.

За словами Касперського, безкоштовний антивірус не конкурує з платними продуктами. Останні виграють за рахунок додаткових сервісів – батьківського контролю, захисту онлайн-платежів, безпечного з’єднання і VPN. Крім того, ті користувачі, які не можуть дозволити собі платний антивірус, діляться з компанією «за рахунок розширення big data бази для технологій машинного навчання», що позитивно позначається на якості продукту.

Після року тестування Kaspersky Free виходить на глобальний ринок: в липні його зможуть завантажити користувачі в США, Канаді, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Центральної Азії. Восени безкоштовний антивірус з’явиться в Індії, Гонконгу, на Близькому Сході, в Африці, Туреччині та Латинській Америці, а до кінця року – у всіх інших країнах.