Можливо, колись і зможе, але вже зараз можна купити собі робоперчатку з двома долонями і трохи підвищити свої можливості.
Федеріко Чіццарезе і його компанія Youbionic намагаються уявити не таке віддалене майбутнє, де всі покращено за допомогою доповненої реальності, а можливості нашого тіла розширені за допомогою різних пристроїв. Смак такого майбутнього можна відчути вже зараз. Замовити собі за 2000 доларів рукавичку з двома долонями і відчути, як це: управляти відразу чотирма кінцівками.

Правда, тільки одна рукавичка коштує 2000 доларів, за дві доведеться заплатити чотири тисячі. Знову ж треба пам’ятати, що пристрій зроблено з пластику за технологією тривимірного друку. Воно набагато легше металу, але й не настільки міцно, як шкіра і кістки, тому про бокс можна забути

 

Роборукою також обмежені по функціональності, у них два стану – відкрита долоня і кулак, і кожна штучна долоню управляється двома пальцями вашої. Так що якщо ви захочете зробити щось, що вимагає дрібної моторики, наприклад, зіграти на роялі, взяти що-небудь маленьке або просто ткнути кудись пальцем, від таке ідеї доведеться відмовитися. Зате можна носити на вечірці відразу чотири келихи. По суті це більше нагадує іграшку, але технології не стоять на місці, і невідомо, що нас чекає вже через кілька років.