Пристрій Aroma spaceship можна використовувати на йогу або в перервах між роботою: воно допоможе заспокоїтися і сконцентруватися.
Китайська компанія Yun представила на Kickstarter проект свого нового продукту – «ароматичні космічного корабля» (Aroma spaceship).

Як кажуть самі творці, Aroma spaceship – перший в світі ширяє контейнер з ладаном, призначений для медитацій. Також він допоможе заспокоїтися і сконцентруватися під час роботи або занять йогою.

Пристрій складається з двох частин: підставки і самого «корабля». Пустці ефект досягається за допомогою технології магнітної левітації.
Щоб «змусити» Aroma spaceship парити, необхідно розташувати «корабель» над підставкою і знайти ідеальну точку рівноваги. Цей процес, до речі, теж ставати частиною медитації: тут потрібно терпіння і уважність, інакше «корабель» весь час буде падати.

Дизайн пристрою по-східному мінімалістичний, але при цьому не позбавлений сенсу. Білий «корабель» символізує рай, чорна підставка – землю, а ароматичний дим – ширяють хмари і поточну воду, як на традиційних китайських картинах.