Компанія Logitech показала Bridge – набір апаратного і програмного забезпечення для розробників додатків. За задумом, з його допомогою фахівці зможуть зрозуміти, як найкращим чином реалізувати VR-клавіатуру в додатках і іграх.

SDK включає в себе ігрову клавіатуру Logitech G, гаджет Vive Tracker (для відстежування місцеположення пальців і друкування на клавіатурі), пристосування для з’єднання двох пристроїв, а також ПО, що забезпечує коректну роботу в віртуальної реальності. Як повідомляється, Logitech зробила 50 таких наборів.
За словами представника компанії, рішення про розробку такої клавіатури пов’язано з розумінням, що в деяких ситуаціях в VR-режимі користувачеві необхідна звична клавіатура – як при роботі з додатками, так і в іграх. Так, людині буде куди простіше ввести текст таким чином, ніж використовуючи контролер рухів.

Розробники повідомляють, що у віртуальній реальності буде відображатися копія фізичної клавіатури, розташована там же, де і реальна. Bridge сумісна з усіма додатками, побудованими на базі SteamVR.

Як згадувалося вище, Logitech випустила поки всього лише 50 наборів для розробників, які зможуть використовувати технологію, адаптуючи і розширюючи її для власних програм та ігор. Ймовірно, перші результати цієї роботи можна буде побачити вже в наступному році.