Американська компанія Apple на конференції WWDC 2017 презентувала планшет iPad Pro зі збільшеним екраном і більш потужний моноблок iMac Pro.
Найпомітніша деталь нового iPad Pro – збільшений до 10,5 дюймів дисплей зі зменшеними бічними рамками. Серед іншого – потужний процесор A10X з шістьма ядрами і 12-мегапіксельна камера на задній панелі з оптичною стабілізацією зображення. Продажі планшета iPad Pro почнуться 12 червня. Вартість пристрою складе від 649 до 949 доларів залежно від обсягу пам’яті, а попередні замовлення вже відкриті.
Моноблок iMac Pro отримає серверні процесори Intel Xeon з 8, 10 і 18 ядрами, окрему відеокарту Radeon Vega і до 128 гігабайт оперативної пам’яті, в тому числі з підтримкою корекції помилок (ECC). Продажі нових iMac Pro почнуться в грудні нинішнього року, а їх вартість складе від п’яти тисяч доларів. «Звичайні» моноблоки iMac тим часом теж оновилися і отримали модернізовані процесори Intel Core сьомого покоління.
Тепер iMac отримали до 64 гігабайт оперативної пам’яті і підтримку пристроїв віртуальної реальності. Розміри екранів складе 4K і 5K, а вартість нових моноблоків складе від 1100 до 1800 доларів. Також Apple показала нові MacBook і MacBook Pro, а також «розумну» колонку HomePod. Пристрій висотою 17,5 сантиметрів є домашньою аудіосистему з голосовим помічником Siri за ціною 349 доларів.